Aktualności

Warsztat: Trening mięśni dna miednicy

Czy wiesz, że 1/3 Polek cierpi z powodu zaburzeń działania mięśni dna miednicy. Dysfunkcje te związane są z brakiem profilaktyki, wiedzy i świadomości. Dzięki dobrze prowadzonemu treningowi problemy takie jak wysiłkowe nietrzymanie moczu, obniżenie narządów miednicy mniejszej, czy choroba hemoroidalna – mogą Cię ominąć.
Dodatkowo, Twoje życie seksualne także zyska nowy walor…

Mięśnie dna miednicy możesz ćwiczyć tak samo, jak wszystkie inne mięśnie Twojego ciała – wystarczy znajomość kilku wskazówek!

12 października 2018 zapraszamy na wyjątkowe warsztaty!

Czego dowiesz się na warsztatach?

  • Gdzie jest, jak wygląda i jak działa Twoja miednica?
  • Jakie są najczęściej występujące objawy dysfunkcji dna miednicy i kiedy się pojawiają (nietrzymanie moczu, obniżenie narządów, brak stabilizacji kręgosłupa)?
  • Jakie zmiany zachodzą w Twoim ciele po ciąży i trwają, nawet jeśli Twoje dziecko jest już pełnoletnie)?
  • Jakie znaczenie ma Twoja postawa, ruchomość klatki piersiowej, kręgosłupa, bioder?

Czego się nauczysz?

  • Nauczysz się lokalizować i czuć swoje dno miednicy, napinać i rozluźniać, świadomie nim pracować.
  • Poćwiczysz współpracę dna miednicy z oddechem i mięśniami głębokimi.
  • Dowiesz się, jak ćwiczyć mięśnie brzucha, żeby nie obciążać dna miednicy.
  • Poznasz „triki dla miednicy” – sposoby ochrony Twojego ciała w czynnościach dnia codziennego i w czasie treningu.

Prowadząca:

Agnieszka Sierpińska
fizjoterapeutka uroginekologiczna, instruktorka treningu mięśni dna miednicy metodą Bebo.

Koszt:

Twoja inwestycja - 150 zł / 130 zł *
* osoby posiadające ważny karnet Mariwa Spa

trening mięśni dna miednicy

Dane Osobowe

W związku z tym, że od 25 maja 2018 r. przy przetwarzaniu danych osobowych należy stosować przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnym przepływem informujemy, że Administratorem (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania danych osobowych) jest PHU Mariwa Spa, ul. Główna 14, 05-502 Piaseczno, e-mail This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Dane osobowe są przetwarzane w celach marketingowych oraz zgodnie treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą. Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu, co do przetwarzania danych osobowych osoby, której dane dotyczą, w zależności co nastąpi pierwsze.

Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, którą udzielił Administratorowi. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Organu Nadzorczego [po 25 maja 2018 r.: do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych]. 
W zakres czynności przetwarzania danych osobowych wchodzi profilowanie danych. Skutkami czynności, o których mowa w zdaniu poprzednim jest dobór oferty handlowej i ewentualne przesyłanie korespondencji marketingowej. Sprzeciw w stosunku do czynności profilowania, jak również wszelkie inne uprawnienia osoby, której dane dotyczą można wykonać przez złożenie oświadczenia wykorzystując dane kontaktowe Administratora.

Nadchodzące warsztaty wyjazdowe z jogą i pilatesem

Serdecznie zapraszam, jeszcze w tym roku, na trzy warsztaty wyjazdowe z jogą i pilatesem ;-)

Zagroda Ojrzanów 12-14.10.2018r.  kliknij po szczegóły

Zagroda Kuwasy 8-11.11.2018

Hotel Bonifacio pod Płońskiem 23-25.11.2018r. kliknij po szczegóły

 

Do zobaczenia,

Mariola Lesińska - 790 425 777