O Firmie

Witaj! Zapewne zajrzałeś tu z ciekawości by dowiedzieć się czegoś o miejscu, które już odwiedziłeś a może dopiero to planujesz. Firma powstała w lutym 2007 roku. Mam na imię Mariola i jestem założycielką Mariwa Spa.
Wiele osób zadoało mi pytanie skąd ta nazwa... któregoś pięknego dnia wzięłam kartkę, długopis i zaczęłam tworzyć nazwę
z połączenia MARIA + IWA. Dla niewtajemniczonych, Iwa to moja ukochana starsza siostra, kosmetyczka, która w spa oczyści Ci skórę, wydepiluje a na koniec zrobi profesjonalny makijaż :-) W 2007 roku, niedługo po powrocie z Kolonii, gdzie pracowałam jako masażystka w Neptun Bad Health&Spa, zainspirowana wysoko rozwiniętą kulturą odnowy biologicznej zamarzyłam, by stworzyć dla mieszkańców Piaseczna i okolic miejsce, gdzie będą mogli zarówno się zmęczyć ale i odpocząć. Otworzyłam kameralny klub fitness oraz gabinet masażu i kosmetyki z pasji do aktywności ruchowej i dbałości o zdrowie psychofizyczne. Był to wtedy trzeci klub na tym terenie. Od paru lat pracuję nad rozpoznawalnością firmy wśród mieszkańców Piaseczna. Bardzo dbam o wysoką jakość usług. Zarówno ja, jak i moi współpracownicy, robimy wszystko, by nasi Klienci wiedzieli dlaczego nas wybierają i dlaczego do nas wracają.

Mariwa Spa to spełnienie marzeń o miejscu, w którym spotykać się będą fantastyczni ludzie połączeni pasją do aktywności ruchowej i dbałości o swoje zdrowie.

Misja Mariwa Spa: sprawić, aby Klienci byli usatysfakcjonowani z wyjątkowej i fachowej obsługi oraz bogatej oferty proponowanych przez nas usług. Dokonujemy tego traktując naszych Klientów bardzo indywidualnie. Robimy wszystko, by właśnie nas wybierali i z nami identyfikowali się przez długie lata.

Nasi Klienci to osoby, które:
- chcą poprawić swoją sprawność fizyczną i wygląd zewnętrzny,
- troszczą się o swoje zdrowie psychofizyczne,
- chcą zredukować wydatki na cele zdrowotne,
- doceniają wartość profesjonalistów,
- nie szukają towaru po najniższej cenie,
- oczekują przyjacielskiej obsługi,
- nie lubią być traktowani bezosobowo, jak to często się zdarza w klubach sieciowych,
- chcą się czuć komfortowo, niezależnie od aktualnego poziomu ich sprawności.

Dziękuję Wszystkim, którzy od początku istnienia firmy są z nami. Nie byłoby nas bez Was. Zapraszam,

Mariola Lesińska

Artykuły i wywiady:

  • Aktywność fizyczna mamy bez rozstań z dzieckiem
  • Wywiad z Mariolą Lesińską instruktorką fitness